Mobil Chat Odaları


Mobil Chat Odaları

Mobil Chat Odaları

Mobil Chat Odaları Bir sohbet odası, bir Web sitesi, bir Web sitesinin bir parçası veya America Online gibi çevrimiçi bir hizmetin bir parçası olup.

kullanıcı topluluklarının gerçek zamanlı olarak iletişim kurma konusunda ortak bir ilgisi olan bir ortam sunar.

Forumlar ve tartışma grupları, karşılaştırıldığında, kullanıcıların mesaj göndermesine izin verir ancak etkileşimli mesajlaşma kapasitesine sahip değildir.

Çoğu sohbet odası, kullanıcıların herhangi bir özel yazılıma sahip olmasını gerektirmez; İnternet Aktarma Sohbeti (IRC) gibi olanlar, kullanıcıların İnternetten indirmelerini sağlar.

Mobil Chat Odaları Sohbet Chat odası kullanıcıları, seçtikleri sohbet odası için kaydolur, bir kullanıcı adı ve şifre seçer ve belirli bir odaya giriş yapar (çoğu sitenin birden fazla sohbet odası vardır).

Chat Sohbet odasının içinde, genellikle şu anda çevrimiçi olan ve başka bir kişinin Mobil sohbet odasına girdiği konusunda uyarılan kişilerin bir listesi vardır.

Sohbet

Sohbet etmek için, kullanıcılar bir metin kutusuna mesaj yazın. Mesaj, büyük ortak mesaj alanında hemen görünür ve diğer kullanıcılar yanıt verir.

Kullanıcılar, sohbet odalarına girebilir ve mesaj göndermeden, gizlenen olarak bilinen bir uygulama gönderebilirler.

Sohbet Siteleri mesajları kendiliğinden ve anında görülebildiğinden, kasıtlı olabilecek ya da olmayabilecek bir kötüye kullanım potansiyeli var.

Site sahipleri, kullanıcıları bir odaya girerken kendinizi tanıtmak, bir soruyu yönlendirirken veya belirli bir kullanıcıya yanıt verirken netleştirmeyi sağlamak.

ve rahatsız edici bildirmek gibi kullanıcıları uygun Sohbet Chat odası davranışlarına yönlendirmek için sıkça sorulan sorular (SSS) listesini gönderir.

Örneğin, kullanıcılar. Yıkıcı kullanıcılar sözlü olarak diğer konuşmacıları kötüye kullanabilir, konuşmayı tekelleştirebilir.

hatta konuşmaya aynı kelimeyi veya ifadeyi tekrar tekrar yazarak, kaydırma olarak bilinen bir uygulama (çok kaşlarını çattığında) yazarak devre dışı bırakabilir.

İnsani çabanın veya ilginin hemen hemen her yönüne odaklanan sohbet odaları bulunabilir:

örneğin klasik filmler, İrlanda soyları, baton twirling ve psişik okumalar üzerine kurulu topluluklar var.

Yahoo gibi çeşitli siteler, sohbet siteleri dizini sağlar. MSN Web Toplulukları gibi diğerleri, kendi Mobil Chat Odaları sohbet odalarını oluşturmak için gereken adımlar konusunda kullanıcılara rehberlik eder.

Sohbet

Mobil sohbet

Mobil Chat

Mobil Chat Odaları

Mobil Chat Odaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir